Darujte prodloužený víkend v hotelu Blansko

Blíží se narozeniny Vašich rodičů a rádi byste jim k tomuto významnému dnu jejich života věnovali hezký společný dárek? Naplánujte pro ně prodloužený víkend v malebném prostředí Moravského krasu.

Darujte rodičům dárek v podobě prodlouženého víkendu v ubytování Blansko

Ubytování můžete zamluvit v hotelu Blansko. Tento hotel disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Do ubytování Blansko je možné se pohodlně dopravit nejen vlastním vozem, ale také autobusem nebo vlakem. Hotel je vybaven restaurací, kde ubytovaní mohou pochutnat na dobrém jídle. Bližší informace o tomto ubytovacím zařízení najdete zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Hotel Probe Vás zaujme nejen svými komfortními službami, ale také příznivou cenou. Ubytování Blanskose nachází přímo v městě Blansko, které je vstupní branou již do zmíněného Moravského krasu. Ubytovaní hosté tak odtud budou mít dobrou výchozí pozici pro své výlety. 

Kam na výlet z hotelu Blansko?

Patří-li Vaši rodiče k vášnivým turistům, kteří rádi poznávají nové místa, pak boudo nadšeni z možnosti navštívit některou z jeskyní Moravského krasu. Moravský kras je známý svou krásnou krápníkovou výzdobou, nespočtem propastí i skal. Malebně působí nejen Punkevní jeskyně s propastí Macocha a podzemní říčkou Punkva, ale také pěkné krápníkové útvary v Kateřinské jeskyně či v jeskyni Balcarka. Ve Sloupsko-šošůvských jeskyni si lze prohlédnout archeologické naleziště. Při pobytu v Blansku by však bylo velkou chybou omezovat se pouze na výlet do Moravského krasu, nevšední zážitky totiž můžete nasbírat také při návštěvě města Kunštátu s hrnčířskou a keramickou tradicí. V nedaleké Rudce vznikla ve třicátých letech 20 století přírodní galerie s vytesanou jezdeckou sochou sv. Václava, osmnácti blanickými rytíři a obří sochou prezidenta T. G. Masaryka.