Užijte si víkendový pobyt pro dva

Ráda byste dopřála Vám a Vašemu partnerovi víkendový pobyt pro dva v komfortně zařízeném hotelu, jehož okolí Vás zaujme také svou přírodou? Neodolatelné tipy na prodloužený víkend přináší Firma na zážitky. Vybírat můžete z romantických pobytů na webovém portálu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/relaxacni-vikend.

Pohodový wellness víkend můžete prožít také v jednom z nejkrásnějších lázeňských měst nejen v České republice, ale také v Evropě. Útulné ubytování najdete v rodinném hotelu uprostřed krásné přírody, lázeňských lesoparků a nedaleko historických památek. Sportovně založené páry si mohou v Mariánských Lázních užít také sportovní aktivity. Při procházkách po okolí se můžete navštívit Park Boheminium a prohlédnout si zde miniaturní modely významných staveb z celého Česka. V zimním období si zde přijdou na své také milovníci běžeckých stop a sjezdových tratí. K lyžování lákají zejména svahy Slalomář a Krakonoška. K relaxaci poslouží sauna, aroma masáž, termoterapie i relaxace na venkovních lehátkách u hotelového jezírka.

Kam se vydáte na prodloužený víkend, si můžete vybrat také z pepa pobytů pro dva. K oblíbeným místům na prodloužený víkend ve dvou patří pobyt ve wellness hotelu Vista, wellness víkend v Jizerských horách, relaxace v římských lázních pro dva ve Špindlerově Mlýně i báječný wellness pobyt pro dva v pivovaru Černá Hora. Romantický výlet můžete prožít také v krásném prostředí historického města Český Krumlov. Čtyřhvězdičkový hotel Gold se rozprostírá v romantickém prostředí městského parku v bezprostřední blízkosti historického jádra Českého Krumlova. Během víkendu si můžete užít s Vaším partnerem výbornou večeři při svíčkách i prohlídku místních pamětihodností.