Daruj sestře chvíli pro sebe

Konec listopadu je ideálním časem pro plávání a nakupování vánočních dárků. Pod stromeček můžete darovat oblečení, knihy, cd oblíbeného interpreta či jinou hmatatelnou věc, ovšem chcete-li Vaše nejbližší opravdu potěšit, darujte jim prodloužený víkend v

Stále Vám chybí vánoční dárek pro Vaši sestru a víte, že si Vaše sestra jen stěží nachází pár minut pro sebe? Darujte jí některý z vánočních balíčků a dopřejte jí tak zaslouženou relaxaci od každodenních starostí. Centrum trvalého zdraví Cordeus připravilo pro maminky i ostatní ženy vánoční balíčky. Pořídit je můžete pomocí webové stránky Centra trvalého zdraví Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/vanocni-balicky-30-sleva/.

Výhodná je také cena vánočních balíčků. Během celodenní péče o děti si jen málokterá žena vzpomene sama na sebe a vymezí si čas pro načerpání nové energie. Zatímco však Vy můžete sestře pomocí s hlídáním jejích dětí, ona si může dopřát relaxaci při smyslném čokoládovém snění. Vánoční balíček obsahuje exkluzivní omlazující kúru horkou čokoládou v hodnotě 1 390 Kč, nyní před Vánoci je možné za tento balíček zaplatit o 200 Kč méně. Při smyslném čokoládovém snění si lidské tělo dopřeje peeling, luxusní masáž horkou čokoládou a čokoládový celotělový zábal. Součástí balíčku je také šálek kvalitní horké čokolády ve Fresh Cantině Cordeus. Smyslné čokoládové snění je ideálním vánočním dárkem pro ženu s romantickou duší, milovanou ženu i ženu, která ráda pečuje o svůj zevnějšek. Čokoláda má blahodárné účinky na lidské tělo, neboť omlazuje, přináší dobrou náladu i uvolňuje hormony štěstí. Společně s pečující masáží odbourává stres a nepohodu.

Ženy stěžující na svou váhu a nezdravý způsob života si zamilují očistu organismu, která v sobě obsahuje deseti denní očisťující kůru v několika krocích. Tato očisťující kůra představuje rychlý a efektivní způsob, jak očistit organismus od nežádoucích látek a zároveň se pokusit o zhození přebytečných kil.

Máte rádi pivo a pohodu? Obojí vám nabízí tradiční pivní lázně ostrava.

Chcete zažít ten opravdový relax? Pak zvolte wellness víkend pro dva

© 2011 Copyright By DarujNebe.cz, Netmind Group | Vyhlídkové lety | Mapa stránek