Let větroněm

Let větroněm

Toužíte plachtit ve větru jako ptáci a užívat si nezapomenutelného výhledu a naprosté volnosti? Pak právě pro Vás je zde přichystán let větroněm.

Odpoutejte se od země, nechte se vynést doprovodným letadlem do oblak a pak bezhlučně klouzejte vzduchem nad korunami stromů a střechami domů.

Užijte si let větroněm!

Vyzkoušejte netradiční zážitek - Let větroněm a užijte si překrásný a bezhlučný vyhlídkový let.

Let větroněm jako dárek

Chcete někomu udělat opravdovou radost nečekaným a originálním dárkem? Věnujte let větroněm! Tento zážitek se hodí ke každé příležitosti a pro každého, kdo se nebojí výšek a rád vyzkouší něco nového.

Trvání letu

Jak dlouho bude zážitek Let větroněm trvat, záleží na typu zážitku, který si z naší nabídky vyberete. Let větroněm Vám zabere přibližně jednu hodinu, kdežto na Dálkový let větroněm si raději vyčleňte celý den.

Sezóna pro let větroněm

Let větroněm končí svojí sezónu na podzim. V zimě se nelétá vůbec. Aktivní měsíce jsou duben až říjen, v některých místech pouze duben a září.

Odkud let větroněm startuje

Startovací místa pro tyto vyhlídkové lety naleznete například ve Středočeském kraji, Jihomoravském kraji nebo v Jesenících a záleží pouze na Vás, kterou lokalitu si vyberete.

Počasí

Za jakého počasí je možné provozovat let větroněm? Silný déšť a vítr je pro let větroněm nevhodný. Když je špatné počasí, tak se let odsouvá na jiný Vámi zvolený termín. O vhodnosti počasí a povětrnostních podmínek rozhoduje pilot větroně.

Oblečení

Jak se správně obléknout? Postačí Vám pouze pohodlné sportovní oblečení a kvalitní obuv. V chladnějších měsících si na sebe vezměte raději něco teplejších. Při slunečném dni také sluneční brýle.

Svatební centrum Le Reve dbá o spokojenost každé nevěsty. Nespokojte se s málem! Nabídneme Vám ty nejlepší trendy svatební účesy a pomůžeme Vám vybrat ten, který je vhodný právě pro Vás. Pomůžeme Vám sepsat také seznam svatebních darů, abyste byla spokojená a každý svatební dar Vám přišel vhod. Uděláme jednoduše vše, abyste se cítila opečovávaná a spokojená.

Let větroněm Let větroněm

Vyhlídkové lety balonem patří mezi nejkrásnější romantické dárky, které můžete někomu dát.

Sháníte dárek pro vaše blízké? Darujte jim let balonem jako dárek.

Hledáte relaxační víkendové pobyty?