Tandemový seskok

Tandemový seskok

Máte rádi adrenalin a chcete si vyzkoušet pocit z volného pádu a to všechno naprosto bezpečně? Pak využijte tuto jedinečnou příležitost a objednejte si Tandemový seskok! Vyskočte z letícího letadla. Padejte volným pádem. Otevřete padák a hladce přistaňte zpět na zemi. A to všechno pod dohledem zkušeného tandempilota. Na tandemový seskok se nezapomíná.

Jak tandemový seskok probíhá

Nejprve projdete krátkou a jednoduchou instruktáží, jak se při tandemovém seskoku chovat. Následně si obléknete kombinézu, ochranné brýle a nejdůležitější věc – speciální tandemový postroj. Nastoupíte se svým tandempilotem do připraveného letadla, které vzlétne a začne nabírat potřebnou výšku. Než ji ale nabere, tandempilot si Vás k sobě pevně připne pomocí postroje.

Po dosažení čtyřkilometrové výšky začíná tandemový seskok. Necelou minutu budete padat volným pádem přibližnou rychlostí 200 km/h. Při dosažení výšky 1500 metrů otevře pilot padák a 4 až 6 minut budete klidně plachtit vzduchem a následně hladce přistanete. Budete si moci vyzkoušet i řízení padáku. Nakonec obdržíte certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Už jste vyzkoušeli Tandemový seskok? Pokud ne, máte šanci to napravit a užít si adrenalinovou zábavu.

Co na sebe

Jak se obléknout na tandemový seskok? Stačí pouze pevná obuv a sportovní oblečení. Když je venku zima, tak také něco teplejšího a rukavice. Na tandemový seskok Vám půjčí speciální kombinézu a ochranné brýle.

Darujte tandemový seskok

Chcete darovat svým nejbližším originální zážitek, na který nikdy nezapomenou? Darujte Tandemový seskok. Tandemový seskok se jako dárek hodí pro každou příležitost a také pro každého, kdo si chce vyzkoušet nevšední pocit volného pádu.

Lokality pro tandemový seskok

Odkud může vystartovat tandemový seskok? Na území České republiky je těchto lokalit celkem pět a jsou jimi:

  • Příbram
  • Kolín
  • Most
  • Prostějov
  • Kunovice

Podmínky pro seskok

Podmínky pro tandemový seskok nejsou nijak vysoké, stačí být starší než 10 let a netrpět srdečními chorobami, cukrovkou nebo epilepsií. Maximální povolená hmotnost je stanovena na 110 kg, ovšem jsou po domluvě povoleny výjimky.

Maximální bezpečí

Během celého tandemového seskoku jste pevně spojeni se zkušeným tandempilotem pomocí speciálního popruhu, který se obléká navrch kombinézy. Proto je celý tandemový seskok a následné přistání naprosto bezpečné.

Zažijte nezapomenutelný příval adrenalinu během jízdy ve Ferrari!

Počet osob
Doba trvání
Sezóna
Cena
1 osoba
2 hodiny
celoročně
3 996,- Kč
Tandemový seskok Foto č.1 Tandemový seskok Foto č.2 Tandemový seskok Foto č.3 Tandemový seskok Foto č.4 Tandemový seskok Foto č.5 Tandemový seskok Foto č.6 Tandemový seskok Foto č.7 Tandemový seskok Foto č.8 Tandemový seskok Foto č.9
Tandemový seskok Tandemový seskok