Let vrtulníkem

Let vrtulníkem

Dopřejte sobě nebo svým blízkým nezapomenutelný zážitek s příchutí adrenalinu. Nasedněte do kokpitu vrtulníku s profesionálním a zkušeným pilotem a vzneste se vzhůru k obloze. Prozkoumejte krásy krajiny z jiného úhlu pohledu a užijte si skvělou zábavu. Let vrtulníkem je zde pro Vás.

Kde objednat let vrtulníkem

Kde nejlépe objednat let vrtulníkem? Odpověď je snadná – Esennce.cz

Společnost Esennce na svém internetovém obchodě www.esennce.cz nabízí spoustu různých pobytů a zážitků, mezi které patří i let vrtulníkem. Esennce také nasbírala značný počet certifikátů a ocenění za svoje služby. Je například držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky, APEK a Česká kvalita. Také se v roce 2010 a 2009 umístili na prvním místě v prestižní soutěži ShopRoku.

Pokud máte rádi vrtulníky, pak právě pro Vás je zde připraven Let vrtulníkem.

Sezóna

Po celý rok si můžete užívat let vrtulníkem. Sezóna zde nikdy nekončí, a proto se nemusíte s výběrem dne svého letu ničím omezovat.

Počasí pro let vrtulníkem

Mírný vítr ani jemný déšť nevadí. V případě špatného počasí je možné let vrtulníkem odsunout na jiný termín, který si vyberete.

Co na sebe

Je důležité se nějak speciálně obléknout? Není. Stačí si vzít pohodlné nebo sportovní oblečení a kvalitní pevnou obuv.

Pro koho je let vrtulníkem určený

Tento jedinečný a originální zážitek se hodí pro každého, kdo nemá strach z výšek a chce vyzkoušet něco neobyčejného, na co bude ještě velice dlouhou dobu rád vzpomínat.

Tento zážitek se skvěle hodí také jako dárek ke každé příležitosti. Ať už někdo v rodině slaví narozeniny nebo výročí svatby, kamarád se žení nebo chcete prostě někomu udělat radost – vyhlídkový let vrtulníkem je to pravé.

Lokalita

Odkud startuje let vrtulníkem? V Čechách jsou pouze jeden heliport, kde se provozuje let vrtulníkem pro širokou veřejnost. Heliport se nachází u Prahy nedaleko vesnice s názvem Řitka

Pořádáte společenskou akci a nevíte si s něčím rady? I od toho je tu Le Reve – pomocník, který vyřeší jakýkoliv problém! Ať už Vaše akce bude galavečeře či módní přehlídka nebo party s pár přáteli, zajistíme vše pro její dokonalost. Poradíme Vám, i jaká restaurace by byla pro Vaši akci vhodná a ukážeme Vám mnoho dalších možností! Řídíme se totiž heslem – náš zákazník, náš pán!

Let vrtulníkem Let vrtulníkem

Dopřejte si relaxační víkendové pobyty za atraktivní ceny!

Potřebujete na chvíli "vypnout"? Vemte svého partnera a dopřejte si wellness víkend pro dva

Chcete zažít pořádný adrenalin? Objednejte si seskok padákem.