Darujte levné ubytování jižní Morava jako dárek pod stromeček

Konec listopadu je ideálním časem pro plávání a nakupování vánočních dárků. Pod stromeček můžete darovat oblečení, knihy, cd oblíbeného interpreta či jinou hmatatelnou věc, ovšem chcete-li Vaše nejbližší opravdu potěšit, darujte jim prodloužený víkend v malebném prostředí jižní Moravy.

Ubytování na jižní Moravě můžete hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Pod tímto webovým odkazem ubytovani.kamsi.cz/jizni-morava/najdete řadu tipů na ubytování v penzionech, hotelech, apartmánech či ubytování v soukromí. Na jižní Moravu se vyplatí vydat se především kdykoliv od jara do podzimu, neboť jižní Morava je rájem turistů, cykloturistů a také návštěvníků historických památek. Svým půvabem okouzlí návštěvníky zejména Lednicko-valtický areál, kterému se často přezdívá také Zahrada Evropy.

Lednicko-valtický areál je nejrozsáhlejší parkově upravenou krajinou na světě. Navštívit během pobytu v levném ubytování jižní Morava může návštěvník kromě zámků v Lednici a ve Valticích také vyhlídkovou věž Minaret, kolonádu na Rajstně, umělou zříceninu Janohrad, lovecký letohrádek stylizovaný do tvaru vítězného oblouku Dianin chrám a řadu jiných romantických staveb.

Jako vánoční dárek můžete darovat také levné ubytování jižní Čechy. Jižní Čechy stejně jako jižní Morava patří k nejpohádkovějším místům České republiky. V jižních Čechách si turisté užijí do sytosti pohádkových zámků a hradů, pěkné přírody, slatinných lázní, výletů k rozhlednám i do zoologické zahrady. Jižní Čechy jsou krajem zaslíbeným milovníkům rybářství, sjíždění řek i cykloturistům. V jižních Čechách si určitě nenechejte ujít návštěvu zámku na Hluboké nad Vltavou, v Červené Lhotě, Českém Krumlově či v Třeboni.

Máte rádi pivo a pohodu? Obojí vám nabízí tradiční pivní lázně ostrava.

Chcete zažít ten opravdový relax? Pak zvolte wellness víkend pro dva

© 2011 Copyright By DarujNebe.cz, Netmind Group | Vyhlídkové lety | Mapa stránek