Nezapomeňte v září na tandemový seskok padákem

Ačkoliv letní měsíce a příjemně teplé počasí jsou nenávratně pryč, máte pocit, že jste nestihla všechny plány, které jste si na začátku léta předsevzala? Rozhodně nepropadejte panice, také měsíc září obvykle disponuje příznivým počasím, a tak by bylo škoda jej nevyužít například k prožití adrenalinových zážitků.

Adrenalinové zážitky od Firmy na zážitky

Firma na zážitky disponuje velmi pestrou nabídkou adrenalinových zážitků pro všechny náruživé nadšence adrenalinu. Zážitky od této zábavní agentury umožní posunout hranice odvahy opět o kousek dál. Navíc se vždy můžete těšit na to, že během Vašich volných dnů prožijete něco nového a vzrušujícího. Firma na zážitky doporučuje pro přicházející podzimní dny větrný tunel nebo tandemový seskok padákem. Během jednoho dne můžete na vlastní kůži zažít to, co zkušený parašutista. Jak Vám adrenalin pomalu stoupá do žil, poznáte již během letu letadlem. Lidé milují seskok padákem především pro dech beroucí pocit při výskoku i možnost prožít volný pád s volností ptáka. Po seskoku padákem budete s nadšením vzpomínat také na lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku i na měkké přistání zpět na pevnou zem. Poukázku na seskok padákem si můžete koupit již dnes zde www.firmanazazitky.cz/tandemovy-seskok-padakem.

Jaké další zážitky od Firmy na zážitky rozhodně nevynechat

Firma na zážitky doporučuje nechat se zlákat také vyhlídkovým letem a vyplnit některý víkendový den například výletem vyhlídkovým letadlem, patnáctiminutovým akrobatickým letem, soukromým letem balónem nebo letem ve vrtulníku.