Konečně se Vám podařilo přestěhovat všechny potřebné věci do nového domova a nyní se zaměřujete už pouze na doladění? Možná jste si až nyní uvědomili, že podlaha v dětském pokoji vypadá poněkud neútulně. Tento malý nedostatek můžete hravě napravit koupí nového dětského pokoje od Vopi.

Dětské koberce, které rozvíjí fantazii

Právě u Vopi totiž objevíte dětské koberce různých tvarů, barevných kombinací i velikostí. Dětské koberce od Vopi umí v dětech probudit fantazii a větší touhu po hraní si na podlaze. Dětský koberec od Vopi rozzáří nejen pokojíček Vašeho dítěte, ale také jeho oči. Pryč jsou doby, kdy by se ustupovalo od koberců v dětských pokojích. Ačkoliv je dnes jen zřídkakdy uvidíte rozložené po celé ploše podlahy, jsou opět čím dál tím více oblíbenější. A to oprávněně, neboť dětské koberce podlahu změkčí, dodají jí potřebný hřejivý efekt a v neposlední řadě ztlumí hluk. Dětský zelený koberec můžete umístit bez obavy také do pokoje alergiků, neboť mnohé z nich dnes již prošly antibakteriální úpravou. Při koupi koberců se vždy vyplatí pozorně číst lísteček s potřebnými informacemi. Vyvarujete se tak nechtěným nedorozuměním. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete u Vopi použít filter zde www.vopi.cz/filtr/cerveny-koberec/

Dětské koberce s nespočtem motivů od Vopi

Výběr vhodných barev a motivů je u koberců velmi důležitý. Mějte proto vždy na paměti, že tmavší a sytější odstíny barev mohou pokoj ztemnit a opticky zmenšit. Do pokojů nejmenších dětí se hodí veselé a živé barvy s pestřejšími vzory, které již na první pohled přitáhnout pozornost dětí a jejich rodičů. Jednobarevné koberce nechejte raději do chodeb a předsíní. Velké popularitě se těší především koberce s motivy silnic, měst, statku se zvířátky, lesa, moře, zámku pro princezny nebo pohádkové postavičky. Koberce s velmi podobnými motivy objevíte také na webovém portálu společnosti Vopi. U starších dětí se rozhodně nezdráhejte vsadit na osvědčené didaktické koberce, které umožní hravou formou osvojit si dokonalé rozpoznávání barev, tvarů, písmen či číslic. V sourozeneckých pokojích se uplatní dětské koberce s motivem deskových her, jako je například Člověče, nezlob se.