K narozeninám, MDŽ, Valentýnu, výročí, nebo prostě jen tak. Je tolik důvodů, proč někomu udělat radost. Darujte letos zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene! Jaké nejšílenější zážitky můžete darovat?

Nejlepší dárek? Zážitek na celý život

Dárek v podobě zážitku se běžně stává součástí oslav. A není divu. Lidé čím dál tím víc touží po zážitcích, ke kterým se v každodenním životě jen tak nedostanou. A my to rozhodně podporujeme! Pojďte se s námi podívat na ty nejšílenější zážitky z dílny Adrop.cz a Allegria, kterým svým blízkým vyrazíte dech.

Jízda ve formuli

Milovník rychlé jízdy bude skákat až do stropu, když zjistí, co jste mu dali za dárek. Nevíte proč? Tyto mašiny totiž dokáží zrychlit z 0 na 100 během 3 vteřin. A to každý správný závodník dokáže ocenit. Navíc mu umožníte stát se na chvíli pilotem formule Gloria C8F nebo formule Renault 2.0. Jízda probíhá na uzavřené letištní ploše. Zážitek koupíte na Adrop.

Destruktoterapie

Máte toho občas v práci, nebo doma nad hlavu a s chutí byste něco rozmlátili? Nebo někoho takového znáte? Tak přesně pro takové typy tu je Destruktoterapie! Díky tomuto zážitku se obdarovaný může pořádně vyřádit v destrukční místnosti, která je zařízená buď jako kancelář nebo jako obývací pokoj. Tak do toho, vybijte svou frustraci bez výčitek! Destruktoterapie je vhodná i jako zážitek pro dva. Zážitek koupíte na Adrop.

Flyboarding

Létání na vodě? Ne, to není sen. To je Flyboarding. Tento zážitek z webu Allegria je oblíbenou novinkou mezi adrenalinovými sporty. Jde o spojení lásky k vodě a letání zároveň. Stačí si obout boty Flyboards a adrenalin může začít. Proletět se můžete až 10 metrů nad hladinou a dokonce i pod ní. Od letošního roku navíc přibyla novinka. Flyboard V4, který navíc umožňuje rotaci kolem vlastní osy. Pro blázny, který milují adrenalin je tento zážitek ušitý na míru.

Pilotem vrtulníku

Nadšení, počáteční strach, úsměv od ucha k uchu a zážitek, který se nezapomíná. To všechno se stane, když se na krátkou chvíli vžijete do role pilota vrtulníku. Pod vedením zkušeného instruktora pilotní školy si můžete zkusit řízení vrtulníku Cabri G2. Máte sen, proletět se ve vrtulníku? Nebo víte o někom, že by toužil stát se pilotem vrtulníku? Firma na zážitky - Allegria vám pomůže tento sen splnit.

 

Jak koupit zážitek se slevou?

Určitě s námi budete souhlasit, že adrenalinové zážitky jako dárek jsou skvělé, ale taky dost drahé! Máme pro vás tip, jak na těchto dárcích ušetřit. K online nákupu využívejte cashbackový portál Tipli.

Jak Tipli funguje?

Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, následně přejdete do obchodu, kde koupíte vámi vybrané zboží (v tomto případě zážitek) a po nákupu vám Tipli vrátí část peněz z nákupu. Jak je to možné? Je to jednoduché. Tipli má totiž dohodu s více než 450 partnerskými e-shopy jako je například Adrop.cz, Allegria, Mall.cz, AliExpress a mnoho dalších, ve kterých s cashbackem od Tipli ušetříte. Uvedeme vám příklad. Koupíte někomu zážitek na Adrop.cz za 3 499 Kč, který má na Tipli 6% cashback. Po potvrzení nákupu vám Tipli pošle zpět na váš účet rovných 209, 94 Kč. Jedním kliknutím tak ušetříte dvě stovky, které se vám určitě budou hodit. Chcete začít šetřit hned? Zaregistrovat se na Tipli můžete klidně teď.