Let balonem

Dotkněte se oblohy a nahlédněte na svět z úplně jiného úhlu pohledu. Vyzkoušejte Vyhlídkový let balonem.

Pilot a jeho pomocníci přijedou a začnou balon skládat. Vy jim můžete pomoci, pokud chcete. Všichni účastníci nastoupí do koše a vyhlídkový let balonem začíná.

Začnete stoupat k obloze, kde vydržíte asi hodinu. Za tuto dobu uletíte vzdálenost, která se odvíjí od síly větru. Během Vaší cesty Vás bude sledovat auto, které po přistání balon sbalí a odveze Vás zpět. Po přistání se také můžete těšit na slavnostní křest vzduchoplavce a vystavení pamětního listu.

Doba trvání letu balonem

Celý zážitek trvá přibližně čtyři hodiny a je zde započítaná i stavba a rozložení balonu. Samotný let pak trvá jednu hodinu.

Sezóna a počasí

Sezóna pro lety balonem nikdy nekončí. Tento originální zážitek si můžete dopřát jak v létě, tak i v zimě, na podzim nebo na jaře. Důležité je pěkné počasí. Při zhoršených meteorologických podmínkách balony nestartují. Proto se den a čas potvrzují těsně před startem.

Počet osob
Doba trvání
Sezóna
Cena
1 osoba
3-4 hodiny
celoročně
6 720,- Kč
Foto č.1 Foto č.2 Foto č.3 Foto č.4 Foto č.5 Foto č.6 Foto č.7 Foto č.8 Foto č.9 Foto č.10 Foto č.11 Foto č.12 Foto č.13 Foto č.14 Foto č.15 Foto č.16 Foto č.17 Foto č.18 Foto č.19 Foto č.20 Foto č.21 Foto č.22 Foto č.23 Foto č.24
Let balonem Let balonem pro dva

Nezapomenutelný zážížek vám nabídne let balonem brno.

Vyzkoušejte relaxační víkend pro ženy, stojí to za to!